Legutóbbi apróhirdetések

Balaton felvidéki ház
(Ingatlan / Ház)
Két új alsóörsi lakás
(Ingatlan / Lakás tégla)

Apróhirdetés keresés

ApróhirdetésCenter

Komissiózó

Hirdetések megtekintése : Humánia HRS Group Zrt.

Kínál
Új

Festékgyártásban piacvezető partnerünk számára keresünk
Komissiózó
munkatársakat.
Olyan munkatársakat keresünk, akik azonnal munkába tudnának lépni!
Feladatok:
• Átveszi és bevételezi a beérkező árukat
• PDA segítségével áru összekészítés
• Raktáron belüli árumozgatás
• Kialakítja és fenntartja a raktári rendet

Elvárások:
• szakmunkás végzettség
• raktárosi tapasztalat
• több műszakos munkarend vállalása
• Erős fizikum a nehezebb dolgok mozgatásához

Amit kínálunk:
• Megbízható, stabil vállalat nemzetközi háttérrel
• 1104 Ft/óra plusz műszakpótlék, kiemelt éjszakai pótlék plusz cafetéria első munkanaptól kezdve
• Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
• Hosszú távú munkalehetőség

Targoncás jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest XVIII. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével vagy érdeklődjön a 061/455-7045-ös telefonszámon.
weboldal: www.humaniahrsgroup.hu
Ár: 0 Ft
Hirdető:
Humánia HRS Group Zrt
14557045
1181
Budapest
Email küldése
Komissiózó

Oszd meg FaceBook-on

ApróhirdetésCenter ingyenes apróhirdetések www.aprohirdetescenter.com

Használtautó, Tervrajz nyomtatásTervrajz nyomtatás, Kikapcsolódnál? Online játékok, Poszter nyomtatásPoszter nyomtatás

Keresned sem kell! Linky.hu - Linkek

Vászonkép nyomtatásVászonkép nyomtatás