Legutóbbi apróhirdetések

Ház a Káli medencében
(Ingatlan / Ház)

Apróhirdetés keresés

ApróhirdetésCenter

Adminisztratív diákmunka

Hirdetések megtekintése : Humánia HRS Group Zrt.

Kínál
Kitűnő

A Fürgediák Iskolaszövetkezet partnercége számára keres diákot
Adminisztratív munkakörbe
jászfényszarui munkavégzéssel.

Olyan diákokat keresünk, akik nem riadnak meg a kommunikációtól és éreznek magukban ambíciót, hogy meg tudnak birkózni az alábbi feladatokkal:

Feladatok:
Billing terület adminisztratív támogatása
Számlázási adatokat rendszerezni, szűrni
Az osztály tevékenységeiben való aktív részvétel

Elvárások:
Betöltött 18. életév
Aktív / passzív NAPPALI tagozatos státuszú diák legyél
Az első héten (betanulási hét) 5 vállalása, utána pedig heti min. 1 nap vállalása, ha tudsz többet is az természetesen nem probléma

Előny:
felsőfokú tanulmányok
közeli lakóhely

Munkarend:
hétfőtől péntekig 8.00 – 16.00
azonnali kezdéssel
hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk:
br. 940 Ft/óra
céges járatok
útiköltségtérítés

Munkavégzés helye:
Jászfényszaru – Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a farkas.krisztian@furgediak.hu e-mailen, érdeklődni a 70/370-1028 telefonszámon munkaidőben hétfőtől péntekig 8.00 – 16.30 óra között lehet.
weboldal:
Ár: 0 Ft
Hirdető:
Humánia HRS Group Zrt

Email küldése

Oszd meg FaceBook-on

ApróhirdetésCenter ingyenes apróhirdetések www.aprohirdetescenter.com

Használtautó, Tervrajz nyomtatásTervrajz nyomtatás, Kikapcsolódnál? Online játékok, Poszter nyomtatásPoszter nyomtatás

Keresned sem kell! Linky.hu - Linkek

Vászonkép nyomtatásVászonkép nyomtatás